Betsad bok, bordsskiva fanerad med mahogny. Tre iläggsskivor à 45 cm vardera. Diameter 119,5, höjd 74 cm. Stolar med genombruten rygg, fast stoppad sits. Sitthöjd ca 44 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Skador, bl a en sits med skada.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.