GUSTAV HEINRICH EBERLEIN, skulptur signerad gips
Vilande kvinna, märkt undertill med metalletikett "Original Kochendorfen Munchen 1891", längd 24, höjd 18 cm
Smutsig. Smärre slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10