Lång kappa med två fikor och dekorativ palstknapp. Knäppning med hyska och hake. Satinfoder. Märkt "Nya AB Nordiska Pälsaffären Karlstad."
Smärre slitage. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10