SIDEBOARD, 1960-tal.

SIDEBOARD, 1960-tal.

Teak, glasad barlucka. Sidor med skåpluckor. Mittparti med lådor och glasslucka. Belysning på insidan. Längd 175 cm. Djup 43 cm. Höjd 80 cm. Nyckel finns.

Märken. Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK