BYRÅ

1800-talets första hälft.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 97, djup 49, höjd 82 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    4 200
    427 EUR
    524 USD

    Budhistorik (7 bud)
    617 jan 19:314200SEK
    415 jan 16:174000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    514 jan 22:153200SEK