ERNST BILLGREN & MATS THESELIUS, "Tronen", plåtsignerad "EB/MT" och numrerad 71/100.
Gjutjärn, mosaik, emalj och älgskinn. Utförd 1991. Bredd 24, djup 33, höjd 36 cm.
Fläckar på skinnklädseln.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK