J

R. SKEAPING, efter, skulptur, brons, 1900-talets mitt.

Ryttare på häst. På stensockel. Höjd ca 42 cm

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V24

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    101 EUR
    124 USD

    Budhistorik (11 bud)
    514 jan 14:411000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    514 jan 14:41966SEK
    514 jan 14:40916SEK