MATTA

Figural Kashmar, signerad390x305 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

+46-708 191258
christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 50 000 SEK

    26 000
    2 655 EUR
    3 207 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    2 5 jan 16:5626000SEK
    42017-12-30 11:3725000SEK
    32017-12-28 20:2910500SEK