CG HALLBERG, bricka, silver, Stockholm 1918.

Dekor av vid kanten blommor och blad. Längd ca 48, bredd ca 37 cm. Vikt ca 1720 gram.

Smärre bruks- och åldersbetingat slitage. Repor. Märken.

Utropspris
4 000 SEK