Allmoge
999070

BAKTRÅG, furu, allmoge, 1800-tal.

Skuret i ett stycke. Sidorna med förstärkningar i järn. Längd 90 cm, bredd 44 cm, Höjd 20 cm.

Slitage. Torrsprickor. Fläckar. Repor.

Utropspris
1 500 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK