VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Vitmålat. Tvådelat. Överdel med tre dörrar i glas. Bakomliggande hyllplan. Undertill lådor. Framskjutande underdel med skåp. Längd 203 cm. Djup 50 cm. Höjd 250 cm. Nyckel finns.

Märken. Slitage. Smärre färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK