KIKARE

Fem stycken, Carl Zeiss och CP Goerz, 1900-tal.

Carl Zeiss 4 st, 1 st C.P. Goerz, Berlin. Tre st med läderfodral. Höjd 6-20 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestade. Ägarmärkning.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    132 EUR
    160 USD

    Budhistorik (5 bud)
    3 4 jan 17:171300SEK
    2A 4 jan 17:171200SEK
    2 1 jan 12:551102SEK