TIMO SARPANEVA

KONSTGLAS VAS. Signerad Timo Sarpaneva iittala -54.

Klart och grönt glas, höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 650
    270 EUR
    326 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 850 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    212 jan 21:022650SEK
    212 jan 21:012100SEK
    110 jan 20:271000SEK