CHANEL

örhängen.

Med imitationspärlor.Märkta 26 46 Chanel, Made in France, med monogram omgivet av en två och en trea. Clips. Med ask från Chanel

Konditionsrapport

Slitage på imitationspärlor. Skador på ask.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800
    81 EUR
    98 USD

    Budhistorik (2 bud)
    2 6 jan 07:56800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes
    1 3 jan 21:10555SEK