OLLI JOKI

Olja på fiberplatta, signerad.

"Kohti uusia haasteita" (På väg mot nya utmaningar). 47 x 103 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 600 EUR

    Slutpris

    420
    EUR
    4 111 SEK
    507 USD

    Budhistorik (12 bud)
    6 4 jan 19:20420EUR
    4A 4 jan 19:20405EUR
    4 1 jan 22:14400EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes