Design
999718

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, Sängbord, ett par, "Casino", Tingströms, 1960-tal.

Fanerad med ek. Vid fronten en låsbar utdragslåda. Märkta undertill. Bredd ca 44,5, djup ca 50, höjd ca 64 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Några fläckar. Märken.

Utropspris
3 000 SEK