Tudelat. Fanerat med mahogny. Riklig dekor av intarsia. Överdel med glasade dörrar och bakomliggande hyllplan. Underdel med tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 125. Djup 44. Höjd 198 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.