GOLVLAMPA, "China", design Nicolai Gallizia för Penta, Formgiven 2003.

Skärm i vit porslin, skaft och fot i vitlackerad metall. Tre ljuspunkter. Höjd ca 114 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre repor och fläckar. Porslinsskärmen med lagad spricka. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss