Sabel, svensk, för officer, omkring 1780.
< 1m
11 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bjarne Melgaard, "Untitled 12".
1m 14s
2 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Anatolisk, ca 253 x 172 cm.
5m 14s
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
9m 14s
Byrå, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sam Uhrdin, olja på duk, signerad och daterad -43.
11m 14s
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK