Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
3m 9s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
5m 9s
Jörgen Waring, "Triangel".
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
9m 9s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
11m 9s
Byrå, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
13m 9s
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK