Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
< 1m
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ilmari Huitti, Interiör.
1m 30s
Ilmari Huitti, Interiör.
440 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, plånbok.
2m 30s
Louis Vuitton, plånbok.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar ett par silver CG Hallberg Stockholm 1910.
4m 30s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
8m 30s
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
10m 30s
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK