Madeleine Pyk, "Revälj".
2m 35s
Madeleine Pyk, "Revälj".
3 015 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
4m 35s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
6m 35s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK