Ulf Trotzig, komposition.
< 1m
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
4m 5s
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
8m 5s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
10m 5s
Ulf Trotzig, komposition.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord 1900-talets andra hälft.
12m 5s
Bord 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK