Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
1m
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rökelsekar Kina 1900-tal.
5m
Rökelsekar Kina 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
9m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
11m
3 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord Tidaholm  möbelfabrik 1950-tal.
13m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK