Bjarne Melgaard, "Untitled 12".
< 1m
2 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Anatolisk, ca 253 x 172 cm.
3m 41s
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
7m 41s
Byrå, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sam Uhrdin, olja på duk, signerad och daterad -43.
9m 41s
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, antik Beijing, ca 354 x 276 cm.
11m 40s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK