Kan inte nå servern

Diverse

Den omfångsrika kategorin Diverse innehåller vitt skilda kulturföremål av olika material och från alla epoker. Ofta bär de på en intresseväckande historia. Genom att göra ett eget urval av äldre konst- och bruksföremål skapar du ett personligt och unikt hem.

 
13 föremål
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
22 tim 18m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
6d 20 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
2d 17 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 18 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
2d
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.