Kan inte nå servern
 
67 föremål
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
2d 12 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
5d 14 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
6d 12 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.