Kan inte nå servern
 
18 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3d 4 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
3d 4 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.