301 föremål
Soffbord, samtida.
4 tim 13m
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, ett par, Johanson Design.
4 tim 41m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
4 tim 47m
Taklampa, 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1930/40-tal.
6 tim 59m
Bordslampa 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helga Henschen, väggskulptur.
1d 4 tim
Helga Henschen, väggskulptur.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
2d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, båt, Kosta Boda.
2d 1 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
2d 2 tim
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
2d 3 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
2d 3 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK