Kan inte nå servern
 
218 föremål
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
5 tim 44m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
6 tim 22m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
6 tim 36m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6 tim 54m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
7 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
7 tim 12m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
9 tim 6m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
9 tim 36m
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 6 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 6 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 6 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 7 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 1 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 1 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 2 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 2 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 2 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.