Kan inte nå servern

Samlarföremål

Kategorin samlarföremål är bred och tillägnad alla samlare, som söker allt från memorabilia, technica, nautica till leksaker. En sällsynt Star Wars-figur eller ett föremål som tillhört Greta Garbo kan dyka upp och göra din samling komplett. Välkommen till Bukowskis avdelning för samlarföremål!

 
21 föremål
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 15 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
5d 18 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
4d 19 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 18 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 19 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
15 tim 24m
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 804 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.