Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
61 föremål
Gucci, väska, "Ophedia".
7 tim 13m
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
7 tim 33m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
9 tim 51m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
1d 7 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
1d 7 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
6 008 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
1d 8 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
1d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Mulberry, resväska, vintage.
2d 5 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
2d 5 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 6 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
2d 6 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
2d 6 tim
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2d 6 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3d 3 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
5d 10 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
6d 6 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d 6 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
6d 6 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
6d 6 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 6 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
6d 10 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
6d 10 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.