Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

53 föremål
Bordslampa, 1930-tal.
4d 20 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, omkring år 1900.
23 tim 10m
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luxus, bordslampor, ett par, 1970-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
26m 22s
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK