Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

10 föremål
Byrå, England, 1800-tal.
21m 59s
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6d 2 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
15m 59s
Byrå, 1900-talets början.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
6d 23 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
6d 1 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
37m 59s
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK