Möbler

39 föremål
Byrå, 1800-tal.
2 tim 7m
Byrå, 1800-tal.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2 tim 9m
Byrå, Gustaviansk stil.
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
2 tim 41m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
23 tim 3m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
23 tim 15m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 22 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
4d
Vitrinskåp, samtida.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
4d 2 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
4d 2 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
4d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
6d
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 1 tim
Lådfack, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK