Klockor och ur

På Bukowskis klockavdelning finner du kvalitetsklockor från världskända urmakare såsom Rolex, Omega, Cartier, Audemars Piguet och Patek Philippe samt unika samlarobjekt och äldre vintageur. Urets bakgrund är lång och likt sin mekanik, full med många olika komponenter. I denna kategori erbjuds klockor i ett varierande prisspann där kvalité är den... Läs mer

50 föremål
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 21 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
3d 1 tim
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
3d 1 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK