204 föremål
Matbord, 1800-tal.
2d 16 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 17 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
2d 17 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
2d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
3d 13 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3d 14 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 14 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 14 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
4d 15 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 17 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 13 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 14 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK