Kan inte nå servern
 
218 föremål
Byrå, 1900-tal.
6d 12 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
7d 11 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 12 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.