Möbler

64 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d 2 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
5d 2 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3 tim 26m
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
5d 3 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d 3 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
5d 1 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 2 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3 tim 12m
Soffa, R.O.O.M.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
5d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK