Möbler

201 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
11 tim 20m
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
11 tim 56m
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
12 tim 8m
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
12 tim 14m
Skåp,
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
12 tim 24m
Sekretär, 17/1800-tal,
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
12 tim 30m
Byrå, 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
12 tim 52m
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
13 tim 4m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
13 tim 6m
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
13 tim 20m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
13 tim 22m
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
13 tim 24m
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
14 tim 12m
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
14 tim 14m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
14 tim 18m
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
14 tim 30m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
15 tim 40m
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 11 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 12 tim
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 12 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 12 tim
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 13 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 13 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 13 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 13 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 14 tim
Byrå, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
1d 14 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 15 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
2d 10 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 11 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 11 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 11 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 12 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK