Möbler

218 föremål
Slagbord, 1800-tal.
2 tim 4m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3 tim 6m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
3 tim 48m
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4 tim 8m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
5 tim 24m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5 tim 40m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5 tim 46m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5 tim 56m
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6 tim 4m
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
6 tim 18m
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 2 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
1d 3 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
1d 3 tim
Skåp,
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1d 3 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1d 3 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
1d 4 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d 4 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d 5 tim
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 5 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 6 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
2d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 2 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 3 tim
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 3 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
2d 4 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
2d 4 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 4 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK