Möbler

226 föremål
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
18m 3s
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1 tim 8m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
1 tim 24m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1 tim 30m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
1 tim 40m
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1 tim 48m
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
2 tim 2m
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
22 tim 2m
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
22 tim 38m
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
22 tim 50m
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
22 tim 56m
Skåp,
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
23 tim 6m
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
23 tim 12m
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
23 tim 34m
Stolar 4 st 1960/70-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
23 tim 46m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
23 tim 48m
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1d
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Karmstolar 6 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
1d
5 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gustaviansk, Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
1d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 1 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 2 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 22 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 23 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 23 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
2d
Soffbord, 1970-tal.
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
2d
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 1 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
2d 1 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK