Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

88 föremål
Golvkandelaber, 1800-tal.
6 tim 2m
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
6 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
6 tim 6m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
6 tim 8m
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
7 tim 18m
6 200 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
8 tim 50m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1d 6 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
4d 4 tim
Taklampa, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
4d 5 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4d 5 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK