Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

80 föremål
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
5 tim 16m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
3d 2 tim
Taklampa, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d 3 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3d 4 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
7d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK