Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

45 föremål
Taklampa, 1940-tal.
1d 16 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 18 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 17 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK