Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

79 föremål
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
18 tim 42m
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
21 tim 4m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
1d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
2d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
2d 17 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
2d 17 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2d 18 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
5d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK