Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

37 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
23 tim 13m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 1 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
23 tim 49m
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK