368 föremål
Taklampa, 1940-tal.
22 tim 47m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
23 tim 53m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 2 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK