Kan inte nå servern
 
15 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.