321 föremål
Golvlampa, 1960-tal.
18 tim 46m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
19 tim 8m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
19 tim 28m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
19 tim 36m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, filt.
21 tim 36m
Burberry, filt.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 18 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1d 19 tim
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 20 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d 19 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK