225 föremål
Pall, 1900-tal.
22 tim 42m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
22 tim 46m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
23 tim 12m
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
23 tim 20m
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
23 tim 22m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
23 tim 36m
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
23 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
23 tim 54m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 1 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 2 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 22 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 22 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
1d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 23 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 23 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 23 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 1 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 2 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 22 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 22 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 23 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
3d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, District 8, Vietnamn, samtida.
3d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
3d
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK