1662 föremål
Woldemar Toppelius, Skärgårdsvy.
6d 12 tim
250 EUR
Utropspris
700 EUR
Hanna Rönnberg, Vinterlandskap.
6d 12 tim
110 EUR
Utropspris
400 EUR
Nandor Mikola, Stilleben med kannor.
6d 12 tim
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Eero von Boehm, Stilleben.
6d 12 tim
Eero von Boehm, Stilleben.
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Beverloo Corneille, Utan titel.
6d 12 tim
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
6d 12 tim
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Mikko Carlstedt, Stilleben med svampar.
6d 12 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ilja Jefimovitj Repin, General och arkitekt.
6d 12 tim
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Vas, silver, MGAB, Uppsala 1964.
6d 12 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Byrå, senbarock, 1700-tal.
6d 13 tim
Byrå, senbarock, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Svärd, Japan, i 1900-talsmontering.
6d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
6d 13 tim
400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, "Kelly watch", 20 mm.
6d 13 tim
Hermès, "Kelly watch", 20 mm.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, fodral.
6d 13 tim
Hermès, fodral.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Otto G Carlsund, Komposition med två klot.
6d 13 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fransk skola, 1700-tal, Kvinna i klänning.
6d 13 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970/80-tal.
6d 13 tim
Bänk 1970/80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, ryggsäck.
6d 13 tim
Chanel, ryggsäck.
8 200 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Läsljusstake, empire 1800-tal.
6d 13 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
6d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK